Dále doporučujeme, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií historie, věda, záliby a hobby, křesťanství, podnikání a podnikatelé, osobnosti, lékařství, nadpřirozené osoby, poruchy, Spisovatelé a básníci, herectví, herci a herečky, hanlivé až sprosté přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, umělci a umění, sportovci a sportovkyně, profese a zaměstnání, zločin a právo, fikce a fantasy, státní správa, mytologie, národnost, školství a vzdělávání, přezdívky atd.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Nejhranější online hry zdarma

Vyzkoušejte nejhranější online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Deskovky, Vaření a smažení, Adventní, vánoční hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Oddechové hry, Střílecí hry, Logické hry, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Strategické onlinovky, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Adventury, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy apod.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Klíčová slova: odkaz, Online testy a kvízy zdarma, Nejhranější online hry zdarma, Nejhranější online hry zdarma, Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku, V, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Wallpapers na plochu PC, Obrázek velikonoční beránek, Online hry pro děti zdarma, internetové stránky, zeměpis, linky

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, křesťané a svatí, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Dallas Stars, Překladatel, Politik, Američan, Historik, Hudebnice, Voják, Státník, Filozof, Charta 77, Prezidenti USA, Rétorika, Básníci, Avangard Omsk, Husité, Zavražděn, Diplomat, Básník, Komik, Čeští králové, Faraon, Svatý, Washington Capitals, Kancléř, Česká královna, Francie, Textařka, New Jersey Devils, Trenérka, Stoletá válka, Křesťanství, Olympijští vítězové, Novinář, Němci, Manýrismus, Komunisté apod.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nástroje a přístroje, rostliny, ovoce, jídlo a nápoje, ptáci, přístroje, láska, mapy, hmyz, muži, Vánoce a Advent, sport, květiny, zelenina, hudba, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, ženy a dívky, náboženství, věda, symboly, dopravní prostředky atd.

Keywords:Stručný slovník pojmů a termínů, kuriozity, cestování, pro děti, Obrázek Korzet, zadarmo, Superhry a hry online zdarma, Nejhranější hry online, Vlajka Svatého Kryštofa a Nevisu, Státy a jejich prapory, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Přehled formátů souborů

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení apod.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí atd.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak otevřít, v čem upravit, čím zobrazit, jak převést, v čem spustit, jak konvertovat, čím prohlížet, jak importovat, jak spustit, jak přehrát soubory následujících typů: hudební audio soubory, systémové soubory, koncovky souborů, konfigurační soubory, dokumenty, video soubory, písma, fonty, obrazy disků, internet a web, komprimace dat, spustitelné soubory, grafiku apod.

Klíčová slova: webové stránky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Životopisy slavných osobností, Velikonoční pohled, Online adventní magazín, doporučujeme, Městské a obecní prapory obcí ČR, Krátká velikonoční báseň, počítače, F, multimédia, zábava

Aforismy, myšlenky, moudra, rčení, motta, hlášky, výroky

Slavné citáty, Aforismy, myšlenky, moudra, rčení, motta, hlášky, výroky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o manželství, citáty o životě, citáty o kráse, citáty o odvaze, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o ženách, citáty o lásce, citáty o zdraví, citáty o penězích, citáty o štěstí, citáty o smutku, citáty o lži, citáty o bohu, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o přátelství, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Vtípky, anekdoty, ftipy, kameňáky, fórky, frky

Chcete se pobavit? Vtípky, anekdoty, ftipy, kameňáky, fórky, frky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, černý humor, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipné citáty, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, kameňáky, poslední věty před smrtí apod.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako kultura, literatura, cestování, technika, internet, počítače, věda, náboženství a křesťanství, nástroje, různé, bankovnictví, příroda, stavebnictví, chemie, sport, nápoje, hardware, český jazyk, latina, nemoce, politika, rostliny, zločin a právo, školství atd.

Klíčová slova: Wallpapers na zdarma PC ke stažení, A, URL, Velikonoční blahopřání k Velikonocům, Staré hry online, Super online flash hry, pro dospělé, Velikonoční mazanec, Kliparty zdarma, webovky, hyperlinky

Super online flash hry

Příznivcům PC her doporučujeme super online flash hry . Mj. na webu naleznete Střílečky, Klasické, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Karetní, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Logické, Sportovní, Velikonoční hry, Závodní, Pro dívky, Oddechové a podobně.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vojenské hodnosti, obecné zkratky, země EU, měny, mezinárodní organizace, okresy České republiky, geocaching, státy usa, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, hudební zkratky, týmy NHL, politické strany a hnutí apod.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Klíčová slova: odkazy, zdarma, K, Vlajky států světa, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Obrázek hnědé vajíčko, volný čas, Dopravní značky, Prapory regionů a království, Biografie slavných osobností, Online hry pro děti zdarma, zajímavosti, Gratulace k jmeninám a k narozeninám, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Sex na severním pólu: Eskymačka hoří touhou zašoustat si chvíli pouhou ani si však nevrzla svlíkla se a umrzla.

„Dovedeš bezvadně oklamat obránce a bleskurychle tečovat,” povídá hokejovému útočníkovi po zápase trenér. „Jen to příště, prosím tě, ukaž na druhé straně kluziště!”

Umřela takhle Hillary Clintonová, a jen Bůh ví proč, dostala se do nebe. Příšel k ní Svatý Petr a říká: "Hillary, vím, že tam dole jsi byla "někdo", ale tady jsi jen další člověk z mnoha. Protože mám teď velký fofr, posaď se zatím tady, já ještě vyřídím rozdělané věci." Hillary se posadila a začala si prohlížet své okolí. Všimla si obrovité zdi, která se táhla na obě strany, kam až oko dohlédlo. A ta zeď byla doslova pokryta spoustou hodin. Čas od času některé z nich poskočily o 15 minut dopředu. Když se Svatý Petr vrátil, Hillary se ho ptá, co ty hodiny znamenají. "Každý ženatý muž na zemi má tady jedny hodiny." "A co znamená, když se posunou o 15 minut?" "No, to znamená, že se ten muž, který k těmhle hodinám patří, právě dopustil nevěry." "A jsou tady i hodiny MÉHO muže?" "Ale ne, ty má Bůh na stole v kanceláři místo ventilátoru."

Další odkazy:

Tapety pláže
Thierry Henry
Doporučené internetové odkazy
Obrázek Femme fatale
Celebrita Jennifer Lopez
Naše tipy na zajímavé stránky
San Jose Sharks
Tipy na užitečné weby
Bridge
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Biografie Lady Gaga
Celebrity Beyoncé Knowles
Zajímavé internetové odkazy
Obrázek prasátkové vejce
Velikonoční blahopřání pojmenované stavil se tu zajíček

Děkujeme vám za vaši návštěvu.