Tipy na zajímavé weby, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zde uvádíme seznam webů a odkazy na zajímavé zdroje informací.

Online hry pro děti zdarma

Zapařte si online hry pro děti zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Adventury, Farmářské hry, Auta a závodní, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Hannah Montana, Střílecí hry, online html5 hry, Logické hry, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky, Deskovky, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Sportovní gamesy, Letecké simulátory, Oddechové hry, Oblíkačky apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zapařte si online web Hry zdarma bez registrace . V této jedinečné sbírce naleznete Logické hry, Adventury, Animace, Pro dívky, Sportovní hry, Závody aut, Karetní hry, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Střílečky, Akční hry, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Bojové hry a tak dále.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Státní prapory zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země jižní Asie, země Afriky, země střední Asie, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, Antarktidy, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země východní Asie apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, zahraniční značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, informativní provozní značení apod.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Státní prapory zemí světa, počítače, weby, Velikonoční přáníčka, Onlinovky zdarma, Full HD pozadí na PC, V, Omalovánka kraslice k vybarvení, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, zajímavosti, odkazy, Přehled vlajek USA

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, přezdívky, historie, národnost, záliby a hobby, křesťanství, profese a zaměstnání, žurnalisté a novináři, umělci a umění, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, herectví, herci a herečky, Spisovatelé a básníci, rodinné a příbuzenské vztahy, nadpřirozené osoby, politici, politika, lékařství, poruchy, podnikání a podnikatelé, zločin a právo, osobnosti, státní správa, mytologie atd.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina apod.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Keywords:Dopravní značení, Kliparty pro Office, Biografie známých osobností, Přehled souborových přípon, Velikonoční pozadí na plochu kuřátka, F, Online testy zdarma, Nejhranější online hry zdarma, Wallpapers na plochu PC zdarma ke stažení, URL, Tapety do mobilu, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak přehrát, v čem upravit, jak otevřít, čím zobrazit, v čem spustit, jak spustit, kterak editovat, čím prohlížet, jak exportovat, jak vytvořit soubory následujících typů: grafiku, písma, fonty, komprimace dat, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, spustitelné soubory, obrazy disků, internet a web, konfigurační soubory apod.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Online vánoční magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Striezelmarkt, Kinder, Zima, Přáníčko, Kameňák, Jmelí, bezlepkové cukroví, Adventní svícen, Pro děti, Pokrmy, Jmenovka, Koleda, Betlém, PF, Adventní věnec, Brambořík, Vánoční svíčky, Nový rok, Film, Vánoční světýlka, Vosí hnízda, Štěstí, K Tisku, Blahopřání, Vánoční koledy, Samolepky, Bramborový salát, Drážďany, Vánoční tapety, Řetězy, Vánoční hvězda apod.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Frky, černý humor, vtipné texty, vtípky, vtipy, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Frky, černý humor, vtipné texty, vtípky, vtipy, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o Bohu, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, O škole, O Somálcích, O zvířátkách, O manželství, O ženách, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Biografie známých osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, herci a herečky, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Sebevražda, Závodník, Rakušan, New York Rangers, Skladatel, Architekt, Kancléř, Hudebnice, Maršál, Žijící, Básník, Fotograf, Esejista, Nežijící, Charta 77, Poprava, Čeští králové, Textař, Trest smrti, KHL, Válka, Vražedkyně, Zpěvačka, Dabérka, Sochař, Český slavík, Máj, Komunisté, Hejtmani, Mluvčí, Politik, Druhá světová válka, ČSSD, Spisovatel, Komunista, Vrah apod.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Klíčová slova: webovky, V, multimédia, Obrázky k vybarvení, Dopravní značení, zeměpis, volný čas, Internet pornography videos images webcams, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, odkaz, kuriozity, zadarmo

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Klíčová slova: Tapety na PC, webové stránky, Nejlepší zeměpisné kvízy, Norská předpověď počasí, Online hry zdarma, Přehled formátů souborů, F, Lionel Messi, jogador de futebol argentino, Vlajky měst České republiky, Obrázky zdarma, Online testy zdarma bez registrace

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Full HD pozadí na PC - pC pozadí pro Windows

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD pozadí na PC. jsou vhodná pro mobil, mobilní telefon, smartphone, notebook, obrazovka počítače, tablet, ultrabook, phablet, počítač, PC, monitor a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Chrome OS, Microsoft Windows 8, BlackBerry OS, OSX, Windows Me, Windows 10, Linux Fedora, Windows 98, Windows Server 2012, SUSE Linux. Pozadí na PC z kategorií fantasy, vesmír, kosmos, free wallpapers, flóra, stromy, ptáci, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, zvířata. Dostupná rozlišení jsou 1152x1920, 2560x1440, 640x480, 1536x2048, 360x640, 1440x960, 1536x2560, 1920x1080, 375x667, 1080x1920, 2560x1600, 1080x1800, 854x480, 1280x768, 1600x1200, 1280x960 atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: hanlivé až sprosté přezdívky, národnost, sportovci a sportovkyně, zločin a právo, profese a zaměstnání, psychologie, poruchy, křesťanství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, státní správa, nadpřirozené osoby, podnikání a podnikatelé, rodinné a příbuzenské vztahy, školství a vzdělávání, mytologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, fikce a fantasy, filozofie, žurnalisté a novináři, lékařství, herectví, herci a herečky, historie, politika atd.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Klíčová slova: P, Nejhranější hry online, Superhry a hry online zdarma, školství, Online hry pro děti zdarma, Textová přáníčka, pro dospělé, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, humor, Slovník pojmů Co je to?, Databáze osobností Kdo je to?, Vánoční web, Obrázek s hnědou kraslicí, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Pejsek: Pejsku, pojď sem.

Žákyně se před zkouškou na řidičský průkaz ptá svého instruktora: "Pane instruktore, když mi dojde palivo a rozhodnu se jet dál neuškodí to motoru?"

Klíčový svědek v kauze CASA zneužil nezletilou, jí psy, nemyje se, nemá rád výšky, nesnáší Šmouly a nezvedá Kalouskovi telefon.

Další odkazy:

Obrázek oranžové vajíčko
Veselé velikonoční přání Roztomilý zajíček
Odkazy na zajímavé weby
Velikonoční motiv
Taylor Swift naked
Doporučené odkazy
Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení
Zajímavé internetové odkazy
Sharon Stone
Zajímavé webové stránky
Ústecký kraj
Wallpapers na plochu PC
Linky na partnerské weby
Celebrita Hilary Duff
Biblické omalovánky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.