Partnerské weby pro děti i dospělé

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Světové vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Světové vlajky. V této rozsáhlé kolekci naleznete země východní Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, Antarktidy, země Afriky apod.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií počítače, technika, bankovnictví, filozofie, rostliny, jídlo, fyzika, nápoje, internet, příroda, software, ekonomie a ekonomika, psychologie, různé, kultura, školství, lékařství a medicína, latina, nástroje, sport, náboženství a křesťanství, politika, český jazyk, nemoce atd.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Žhavé výstřely, Lord, Textařka, Exilový prezident, Hudba, Ministr zahraničí, Češi, Svatý, Dallas Stars, Starověký Egypt, Florida Panthers, Český slavík, Esejista, Prezidenti ČR, Brno, Rakušan, Sebevražda, Faraon, Sci-fi, Kancléř, Básníci, Francie, Poprava, New York Rangers, Režisér, Slovák, HIV pozitivní, Archivář, Skladatel, První republika, Textař, Poslanec, Diplomat, Masový vrah, Právník, Vůdce apod.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Přehled souborových přípon, Superhry a hry online zdarma, Kate Winslet, pro dospělé, Online životopisy, biografie, humor, Úspory a spoření, doporučujeme, Pozadí na plochu počítače, Obrázky a kliparty zdarma, zajímavosti

Online web Hry zdarma bez registrace

Zapařte si online web Hry zdarma bez registrace Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní hry, Strategie, Hry pro dva hráče, Závody aut, Hry pro děti, Logické hry, Střílečky, Animace, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Pro dívky, Karetní hry, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Adventury a tak dále.

Státy a jejich prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státy a jejich prapory. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy jižní Ameriky, evropské země a státy, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie, země východní Asie, země Afriky apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako kultura, nápoje, český jazyk, matematika, věda, nemoce, fyzika, školství, internet, materiály, technika, lékařství a medicína, příroda, stavebnictví, latina, účetnictví, různé, sport, bankovnictví, počítače, jídlo, politika, hardware, filozofie atd.

Síť pro děti i dospělé

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, výstražné značky, zákazové dopravní značení apod.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Online vánoční webzine - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční hvězda, Atmosféra, Plocha, Kameňák, Zima, Desktop, Jingle Bells, Přáníčko, Linux, Hostina, Německy, Tisk, Lindt, Vánoční svíčky, Samolepky, Vánoční dekorace, Písnička, Bůh, Košíčky, Silvestr, Patchwork, SMS, Štěstí, Obrazovka, Vánoční svícen, Vánoční tapety, Pozadí, Koledy, Václavské náměstí, Jarmark, Kapr apod.

Keywords:Státy a jejich prapory, Nejhranější online testy a kvízy, Pozadí na plochu počítače, Seznam souborových přípon, Timor-Leste, Stručný slovník pojmů a termínů, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Flag of Switzerland, internetové stránky, Americké federální vlajky, URL

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Náš tip pro děti i dospělé

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: Online hry pro děti zdarma, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, internet, O filmech Avatar 1 a 2, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online hry pro děti zdarma, volný čas, Rolet kasino dan judi, webovky, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Adventní magazín, K

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako dopravní prostředky, nástroje a přístroje, nápoje, věda, mapy, zvířata, náboženství, ovoce, hudba, přístroje, smajlíci a emotikony, rostliny, osobnosti a lidé, muži, stavby, auta, halloween, květiny, láska, sport, symboly, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Všem hráčům doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní, Hry na vaření a smažení, Karetní, Vánoční online hry, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Logické, Sportovní, Pro dívky, Klasické, parkování - parkovačky, Strategie a podobně.

Online hry pro děti zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry pro děti zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Hannah Montana, Akční gamesky, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Hry s koňmi, Omalovánky, Letecké simulátory, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Auta a závodní, Deskovky, Barbie hry, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, stavby, halloween, mapy, věda, ptáci, smajlíci a emotikony, auta, hudba, přístroje, Vánoce a Advent, nástroje a přístroje, hmyz, ovoce, zelenina, jídlo a nápoje, ženy a dívky, sport, květiny atd.

Bonmoty, rčení, úsloví, moudrosti, myšlenky, výroky, hlášky

Citáty slavných, Bonmoty, rčení, úsloví, moudrosti, myšlenky, výroky, hlášky, z kategorií citáty o bohu, citáty o smrti, citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o zdraví, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o rozumu, citáty o zlu, moudra o dětech, citáty o dobru, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o kráse, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o lásce, citáty o životě, citáty o nenávisti, citáty o víře od různých známých osobností.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Klíčová slova: Světové vlajky, Online web Hry zdarma bez registrace, Federace USA, Call girls, B, Full HD tapety na PC zdarma, V, Sexy Cameron Diaz, info, zadarmo, Přehled zkratek a akronymů

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

černý humor, fórky, vtipné texty, vtipy, vtípky, fóry

Potřebujete se uvolnit? černý humor, fórky, vtipné texty, vtipy, vtípky, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtipy o policajtech, O Slovácích, Vtipy o doktorech, Frky ze života, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, O manželství, O gayích a homosexuálech, O škole, O ženách, O Somálcích, O mužích, Vtipy o Bohu, O Windows, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako psychologie, státní správa, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, národnost, rodinné a příbuzenské vztahy, poruchy, přezdívky, filozofie, historie, mytologie, zločin a právo, hanlivé až sprosté přezdívky, herectví, herci a herečky, podnikání a podnikatelé, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, Spisovatelé a básníci, křesťanství, záliby a hobby, umělci a umění, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, věda, lékařství atd.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Full HD tapety na PC zdarma - pC pozadí pro Windows

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD tapety na PC zdarma. můžete využít v tablet, mobil, ultrabook, počítač, mobilní telefon, monitor, displej, notebook, smartphone, PC, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows Server 2012, Windows 10, FreeBSD, Microsoft Windows Vista, Windows 98, Linux Mint, SUSE Linux, Lubuntu, Linux Ubuntu, Chrome OS, Android. Full HD pozadí ke stažení z kategorií Rally, závody aut, free wallpapers, motorky, nature - příroda, hmyz a pavouci, fantasy, fraktály, ptáci, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, zvířata, květiny, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky. Dostupné rozměry 1280x854, 1536x2048, 1440x960, 2560x1920, 1280x1024, 360x720, 2160x3840, 1600x2560, 375x667, 640x480, 2560x1440, 4800x1200, 1080x1920, 1600x1200, 2560x2048, 375x812 atd.

Informace pro děti i dospělé

Klíčová slova: cestování, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Ilustrační obrázky, odkaz, weby, Biografie Rose McGowan, zdroje informací, výukové pomůcky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Stručný encyklopedický slovník, V, počítače, Obrázek Těhulky, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Práce: Vlk, liška a medvěd se dohodnou, že si seženou práci. A nejlépe, aby se při ní zadarmo najedli. Sejdou se za týden a vlk vypráví: "Tak jsem šel hlídat ovce, ale vyhodili mě. Ráno to spočítali, zjistili, že jim dvě ovce chyběj a dostal jsem padáka." Liška povídá: "To já šla dělat dozor do drůbežárny a taky mě vyhodili. Ráno to spočítali, zjistili, že jim pět slepic chybí a dostala jsem padáka." Medvěd na to: "Tak to já šel dělat do cihelny, ale ještě mě nevyhodili." "Ty žereš cihly?" "Ne, já žeru Ukrajince a ty nikdo nepočítá..."

„Ten hokejista Jágr je ale skrblík!” „Proč myslíš?” „Vyhrál už tolik Zlatých hokejek a na mistrovství hraje s dřevěnou!”

Myš opatrně vykoukla z díry, ale slyšela mňoukání a proto zase rychle zalezla. O chvíli později vykoukne a slyší kokrhání. Nebojácně proto vyběhla z díry - a rovnou do drápů kocoura Mourka. "Tady je vidět," říká spokojeně kocour po chutné večeři, "jak je důležité umět cizí řeči!"

Další odkazy:

Rulet Roulette
Celebrity, herečky, zpěvačky
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Arsenal Football England
Profesionální klub ledního hokeje San Jose Sharks
Odkazy na partnerské weby
Celebrita Kelly Clarkson
Doporučené odkazy
Biografie, životopis Emma Watson
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Úspory vody, tepla, eletřiny
Profesionální klub ledního hokeje New Jersey Devils
Tipy na Partnerské weby
Tým NHL Chicago Blackhawks
Ruletas electrónicas casino

Děkujeme vám za vaši návštěvu.