Naše tipy, všeobecné informace zdarma

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako zkratky, český jazyk, technika, software, náboženství a křesťanství, materiály, fyzika, lékařství a medicína, matematika, literatura, počítače, zločin a právo, ekonomie a ekonomika, politika, filozofie, bankovnictví, kultura, nástroje, nemoce, rostliny, latina, psychologie, chemie, různé atd.

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní hry, Karetní hry, Akční hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Závody aut, Adventury, Postřehové hry, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Animace, Bojové hry, Střílečky a tak dále.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak přehrát, jak vytvořit, čím prohlížet, čím zobrazit, jak spustit, jak otevřít, v čem upravit, jak převést, jak konvertovat, jak exportovat soubory těchto typů: video soubory, spustitelné soubory, písma, fonty, komprimace dat, systémové soubory, konfigurační soubory, grafiku, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, dokumenty, obrazy disků apod.

Informace, všeobecné informace zdarma

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, Online adventní magazín, Stručný slovník pojmů a termínů, Biografie známých osobností, Obrázek Korzet, Hry pro kluky, weby, info, Velikonoční přáníčko Krásné Velikonoce, Online zeměpisné testy zdarma, cestování, URL, Online testy zdarma

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma . Naleznete zde Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Závodní, Stolní hry a deskovky, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Vánoční online hry, Střílečky, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Karetní, Oddechové, Klasické, Sportovní a podobně.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Síť, všeobecné informace zdarma

Obrázky na PC ke stažení - wallpapers na plochu počítače

Dále vám doporučujeme: Obrázky na PC ke stažení. doporučujeme pro počítač, notebook, phablet, tablet, mobil, mobilní telefon, PC, smartphone, displej, monitor, obrazovka počítače a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Linux Ubuntu, Slackware, Windows XP, Windows 7, Linux Mint, Red Hat Linux, Chrome OS, Apple iOS (iPhone), Mac, Android. Full HD wallpapers na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Formule 1, motorky, free wallpapers, fraktály, sportovní a závodní auta, zvířata, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, fantasy, flóra, stromy, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, květiny, ptáci. Dostupné velikosti jsou 1440x960, 1280x854, HD 1280x720, 320x568, 360x720, 1152x864, 2560x1920, 1536x2048, 2560x1440, 2048x1080, 1440x900, 1920x1080 Full HD, 1600x900, 1600x2560, 2160x3840, 2560x1600 atd.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Státní prapory států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, evropské země a státy, země střední Asie, země východní Asie, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky apod.

Keywords:Wallpapery do mobilu, Obrázky a kliparty zdarma, Městské a obecní prapory obcí ČR, F, Tým NHL Toronto Maple Leafs, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, zadarmo, Super free web games zdarma, Modelo de Camara web, odkazy, F, Online hry zdarma

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Indiana, Connecticut, Tennessee, Pensylvánie, Missouri, Severní Dakota, Montana, New Jersey, Ohio, Nebraska, Aljaška, Iowa, Texas, New York, Delaware, Nové Mexiko, Havaj, New Hampshire, Arizona, Maryland, Illinois, Michigan, Utah, Alabama, Minnesota, Arkansas atd.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: literatura, chemie, cestování, lékařství a medicína, materiály, náboženství a křesťanství, školství, rostliny, bankovnictví, jídlo, zločin a právo, latina, internet, věda, filozofie, český jazyk, ekonomie a ekonomika, nápoje, sport, účetnictví, počítače, fyzika, různé, nemoce atd.

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Archivář, Trest smrti, Hudebnice, Křesťanství, Komunista, Sochař, Vůdce, Washington Capitals, Florida Panthers, Zpěvák, New York Rangers, Zpěvačky, Teolog, Český slavík, Imitátor, Boston Bruins, Česká královna, Filozof, Žijící, Malíř, Mim, Prezident USA, Antropolog, Olympijští vítězové, Francouz, Právník, Skladatel, Rétorika, Pittsburgh Penguins, Herečka, Prezidenti, Druhá světová válka, Textař, HIV pozitivní, Poprava, Egypt apod.

Super free web games zdarma

Všem hráčům doporučujeme super free web games zdarma. Vybírejte z kategorií Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Sportovní, Logické a tak podobně.

Klíčová slova: V, Obrázky na PC ke stažení, Kliparty zdarma ke stažení, Velikonoční koleda, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Přehled vlajek USA, Státní prapory států světa, Obrázek Make up, zábava, Přehled formátů souborů, F, odkaz

Biografie známých osobností - online biografie, životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, herci a herečky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Dabérka, Zlatý slavík, KSČ, Američané, Poslanec, Kněz, Zavražděn, Nežijící, Itálie, Historik, Rakousko-Uhersko, Ministři, Slovák, Královna, Zpěvák, Protektorát, Herec, Generalissimus, Hokej, Hejtmani, Vrah, Lord, Poslanci, Voják, Stoletá válka, Avangard Omsk, Čeští králové, Čech, Normalizace, Máj, Český slavík, Američan, Žijící, Herečka, Novinář, Hudebnice apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma atd.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dárky, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Zdraví, Rostliny, Vánoční koule, Santa, Husarské knoflíky, Dárky, Vánoční ubrusy, Pastýř, Omalovánky, Vykrajovátka, Adventní věnec, Pro děti, Blahopřání, Filmy, Osvětlení do oken, Jingle Bells, Lindt, Vídeňský punč, Kapr, Vánoční světýlka, Vánoční stromeček, Tapeta, Windows, Wallpaper, Jezulátko, K Vytištění, Santa Claus, Alkoholový kalendář, Vánoční trhy, Jmenovky, Vánoční svařák apod.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Farmářské hry, Letecké simulátory, Auta a závodní, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Vaření a smažení, Logické hry, Arkády a plošinovky, Deskovky, Barbie hry, Omalovánky, online html5 hry, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Hannah Montana, Střílecí hry apod.

Klíčová slova: pro dospělé, Online hry zdarma, zdarma, Full-HD tapety na pozadí PC, Online hry zdarma, Dopravní značení, zdroje informací, Biografie Kristin Kreuk, počítače, Vlajky spojených států amerických, Obrázky vlajek měst ČR

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako přístroje, ptáci, láska, hmyz, stavby, nápoje, mapy, halloween, rostliny, zvířata, věda, auta, nástroje a přístroje, ženy a dívky, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, květiny, symboly, osobnosti a lidé, muži, Vánoce a Advent, dopravní prostředky, sport atd.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Klíčová slova: V, Hry pro nejmenší online, Přehled států světa a jejich vlajek, pro děti, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Fotky Lucy Liu, Nejhranější hry online, Přehled formátů souborů, humor, Slovník pojmů Co je to?, Vánoční magazín, hyperlinky, Obrázky a kliparty zdarma ke stažení, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Párty: Jak nalákáte buzeranta na párty? Přijď, bude prdel!

Proč vstupujeme do EU? Pro naše děti. ??? Protože si ti hajzlíci nic lepšího nezaslouží!

Kolik blondýnek je potřeba na zašroubování žárovky? 1) Ech, co je to žárovka? 2) Jedna. Podrží žárovku a svět se kolem ní točí. 3) Dvě. Jedna podrží dietní kolu a druhá zakřičí: "Tatíííí!"

Další odkazy:

FC Barcelona
Tapeta Ježíš na plochu
Doporučené odkazy
Omalovánka s motivem Velikonoc
Vlajka Wallis a Futuna
Naše tipy na užitečné weby
Christina Ricci celebrity
Zajímavé webové stránky
Chelsea F.C.
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Britney Spears
Velikonoční omalovánka Zajíček s vajíčky
Odkazy na užitečné webové stránky
Sandra Bullock
Obrázek šedé vajíčko

Děkujeme vám za vaši návštěvu.