Zajímavé odkazy, všeobecné informace zdarma

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Online biografie, životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Obchodník, Dramatik, Královna, Philadelphia Flyers, Brno, Kněz, Ministři, Textařka, Sci-fi, Lord, Životopis, Francie, Státník, Spisovatel, Náboženství, Slovák, Mim, Komunista, Voják, ČSSD, Komik, HIV pozitivní, Továrník, Pedagog, Američané, Češi, Olympijský vítěz, Máj, Archivář, Diplomat, AIDS, KHL, Žijící, Poprava, Hudba, Miliardář apod.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Přehled vlajek USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Minnesota, Massachusetts, Florida, Mississippi, Wyoming, Pensylvánie, Ohio, Kansas, Maryland, Severní Dakota, Tennessee, Missouri, Virginie, New Hampshire, Michigan, Nové Mexiko, Oregon, New Jersey, Vermont, Utah, Texas, Kalifornie, New York, Oklahoma, Jižní Karolína, Illinois atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Klíčová slova: Obrázky vlajek států světa, Slovník pojmů Co je to?, Full HD tapety na PC zdarma, webovky, Japan, info, Dopravní značky, Full HD wallpapery ke stažení, Profesionální klub ledního hokeje St. Louis Blues, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Kliparty pro dokumenty, M, multimédia

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako dopravní prostředky, hmyz, ovoce, hudba, květiny, smajlíci a emotikony, auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, rostliny, náboženství, zelenina, Vánoce a Advent, ženy a dívky, jídlo a nápoje, mapy, ptáci, osobnosti a lidé, sport, halloween, stavby, věda, nápoje, symboly atd.

PC pozadí pro Windows - počítačové tapety pro Windows

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. PC pozadí pro Windows. můžete využít v phablet, obrazovka počítače, ultrabook, počítač, tablet, mobil, smartphone, monitor, displej, notebook, mobilní telefon a pro operační systémy Linux Fedora, Red Hat Linux, Linux Xubuntu, Chrome OS, Java ME, Linux Ubuntu, SUSE Linux, Windows NT, Windows 7, Slackware, Mac. Pozadí na plochu PC z kategorií příroda, krajina, operační systémy, Windows, rostliny, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, hudební tapety, hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, wallpapery, adventní a vánoční tapety, zvířata, auta, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, jídlo a nápoje, noční města, budovy a stavby, motorky, motocykly. Dostupná rozlišení jsou 2560x1600, HD 1280x720, 800x600, 1536x2048, 1680x1050, 1280x768, 854x480, Full HD 1080x1920, 1280x800, 1536x2560, 768x1024, 1600x2560, 800x1280, 1280x1024, 2048x1536, 2048x1080 atd.

Keywords:Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Přehled formátů souborů, Online biografie, životopisy osobností, hyperlinky, Ashanti, doporučujeme, Free game online hry, weby, Tým NHL Florida Panthers, zeměpis, výukové pomůcky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Online hry pro děti zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry pro děti zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Postřehové, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Logické, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Akční hry a tak podobně.

Nejhranější online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Arkády a plošinovky, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, online html5 hry, Adventury, Hannah Montana, Auta a závodní, Barbie hry, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Omalovánky, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Deskovky, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Strategické onlinovky apod.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Vtipy, frky, fórky, vtípky, vtipné texty, ftipy

Chcete se pobavit? Vtipy, frky, fórky, vtípky, vtipné texty, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: murphyho zákony, kameňáky, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, černý humor, frky o zvířatech, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, vtipné hádanky, vtipné citáty apod.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií technika, nástroje, rostliny, lékařství a medicína, kultura, sport, věda, fyzika, internet, jídlo, cestování, psychologie, hardware, stavebnictví, nemoce, zkratky, politika, účetnictví, český jazyk, počítače, chemie, bankovnictví, latina, ekonomie a ekonomika atd.

Klíčová slova: Vánoční web, Nejlepší školní testy a kvízy, V, Přáníčka k narozeninám, ke svátku nebo ke sňatku, zadarmo, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Online hry zdarma, FC Barcelona, Pozadí na tablet, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, pro dospělé, Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Full HD wallpapery ke stažení - pozadí na PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD wallpapery ke stažení. doporučujeme pro obrazovka počítače, mobilní telefon, ultrabook, notebook, PC, displej, tablet, monitor, phablet, mobil, počítač a pro operační systémy Linux Fedora, Windows NT, Apple iOS (iPhone), Android, Linux Ubuntu, Microsoft Windows Vista, Windows Me, Windows 98, Linux Xubuntu, BlackBerry OS, Red Hat Linux. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: nature - příroda, flóra, stromy, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, ptáci, květiny, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, motorky, free wallpapers, Formule 1, fraktály, sportovní wallpapery, fantasy. Dostupné velikosti jsou 768x1024, 1440x900, 1080x1920, 360x640, 1600x2560, 1366x768, 1280x960, 2560x1440, 1920x1280, 1600x900, 1152x864, 1440x2560, 800x600, 1536x2560, 1080x1800, 800x1280 atd.

Full HD tapety na PC zdarma - obrázky na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD tapety na PC zdarma. doporučujeme pro obrazovka počítače, phablet, mobilní telefon, smartphone, mobil, notebook, displej, tablet, PC, monitor, počítač a pro operační systémy Linux Ubuntu, Mac, macOS, Apple iOS (iPhone), Java ME, Windows XP, BlackBerry OS, Slackware, SUSE Linux, Windows Server 2012, Windows 95. Pozadí na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako oceán, moře, pláže, fantasy, ptáci, fraktály, sportovní wallpapery, Formule 1, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, květiny, flóra, stromy, vesmír, kosmos, free wallpapers, zvířata, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně. Dostupné rozměry 1080x1800, 1280x960, 1920x1280, 1280x800, 360x720, 640x480, 1920x1080 Full HD, 1024x768, 2560x1440, 1280x768, 2048x1536, širokoúhlé 1366x768, 1680x1050, 2160x3840, 1152x864, 2560x2048 atd.

Informace, všeobecné informace zdarma

Online web Hry zdarma bez registrace

Příznivcům PC her doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Pro dívky, Logické hry, Závody aut, Strategie, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Bojové hry, Animace, Skákačky a hopsačky, Adventury, Střílečky, Sportovní hry a tak dále.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, významné osobnosti, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Miliardáři, New York Rangers, Francie, Textař, Novinář, Zavražděn, Husité, Prezident, Zlatý slavík, Československo, Fotograf, Country, Ital, Máj, Sochař, Němci, Továrník, Kněz, Královna, Ministr zahraničí, Antropolog, Poslanci, Habsburkové, Angličané, Žhavé výstřely, Pop, Upálen, Překladatel, Slovenští prezidenti, Manýrismus, Gymnasté, Florida Panthers, Dallas Stars, Voják, Zpěvačky, Vrah apod.

Klíčová slova: tipy, Obrázky a kliparty zdarma, odkaz, Celebrita Christina Ricci, počítače, zdarma, webové stránky, Přáníčka nejen k narození dítěte, Hry pro nejmenší online, pro děti, Obrázky vlajek měst ČR

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako vodorovné značení, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj apod.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Klíčová slova: kuriozity, Nejhranější online testy a kvízy, zdroje informací, odkazy, Biografie slavných osobností, Christina Ricci, Nejhranější online hry zdarma, zábava, Světové vlajky, F, Webové online hry zdarma, zajímavosti, Arsenal F.C., 6

Několik fórů na závěr. Vtip Pozor na rum: Jednoho krásnýho dne najde jeden bezdomovec na zemi ležet stokorunu. Sebere ji a přemýšlí, co s ní má dělat. Rozhodne se, že koupí rum. Tak si ho koupí a ožere se, lehne si na lavičku a usne. Jde okolo teplouš a zrovna to na něj vleze, tak bez váhání skočí na ubohého bezdomovce a sexuálně se na něm ukojí. Za odměnu mu dá do kapsy 100 Kč. Ráno se bezdomovec probudí, a vida, má v kapse 100 Kč. „Tak to jsem se asi pořádně nevožral,” říká a jde koupit rum. Historie se opakuje, usne na lavičce. V noci jde okolo teplouš a zase se na něm ukojí. Ráno se bezdomovec probere z šílený vopice, sáhne do kapsy a má tam ke svému zděšení zase 100 Kč. Pronese: „Rum, ten už si nekoupím, hrozně mě vod něj bolí prdel!”

Stížnost na hokejového sudího: „Při práci si neustále píská!”

Chcete vydělávat díky Facebooku? Jděte do Účet -> Nastavení účtu -> Deaktivace účtu. A začněte, dop*dele, konečně pracovat!

Další odkazy:

Biografie, životopis Jessica Biel
Thierry Henry
Tipy na užitečné weby
West Bank
Obrázková a textová přání
Zajímavé internetové odkazy
Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma
Linky na partnerské weby
Luis Alberto Suárez uruguajský futbalista
Partnerské internetové stránky
Eliza Dushku
Fotografie Alicia Keys
Zajímavé webové stránky
Natalie Portman
Textová a obrázková přáníčka stahujte zdarma

Děkujeme vám za vaši návštěvu.